Sledování

Rychlý kontakt

Michal Provázek s.r.o.
I.P. Pavlova 126
Olomouc 779 00

 +420 737 055 912

obchod(at)sledovanipaliva.cz 

 

Aktuality

Od 1.9. do 30.9.2014 poskytujeme všem novým zájemcům o webovou aplikaci FuelTrack provoz portálového rozhraní ZDARMA. V případě zájmu nás kontaktujte na výše uvedeném tel. čísle nebo emailu.

Stav paliva v nádrži

Měření PHM v nádrži zajišťuje celonerezový bezkontaktní hladinoměr naší vlastní konstrukce. Tyto snímače vyrábíme ve 2 provedeních s rozlišením výšky hladiny 2,8mm a 1,25mm. V praxi dosahují tyto snímače přesnosti okolo 1% a 0,5% objemu v závislosti na rozměrech palivové nádrže. Snímač také v případě potřeby obsahuje teplotní senzor pro kompenzaci objemové roztažnosti, která se projevuje u velkoobjemových nádrží převážně v letním období.

 

Hladinovu sondu lze díky námi vyvinutým několika druhům provedení příruby instalovat do nádrží válcového i nepravidelného tvaru při zachování těsnosti palivové soustavy. Snímač je rovněž vhodný pro instalaci do nádrží z různých materiálů. Všechny části sondy jsou plombovány a je tak zamezeno neoprávněné manipulaci. Sonda má nejnižší montážní výšku na trhu, pouhých 21mm a není tak nutné zasahovat do konstrukcí vozidel a strojů, které se často nacházejí hned nad palivovu nádrží.


Součástí vyhodnocení stavu hladiny paliva v nádrži je i náklonový senzor, který informuje o případných náklonech hladiny, které by mohly jinak negativně ovlivňovat výsledky měření. Řídící jednotka FuelTrack je schopna snímat stav hladiny PHM až ze 3 palivových sond v případě, že je vyžadováno měření hladiny u více nádrží, nebo u nádrže s komplikovaným tvarem. Snímač je naprosto nezávislý na měřeném médiu a aditivech, jako tomu bývá například u kapacitních snímačů. Nevyžaduje údržbu a vyznačuje se dlouhou životností v řádu milionů cyklů díky použití vysoce kvalitních snímacích prvků. Hladinoměr splňuje všechny požadavky na elektrickou bezpečnost v rámci instalace do palivové soustavy a je ověřen tlakovou zkouškou.


• dohled nad hladinou PHM v nádrži a informace o krádežích do SMS
• nepřetržitá kontrola
• stav paliva v nádrži každých 60s jízdy, po každé jízdě i za stání
• i u vozidel s odpojovačem baterie navíc s možností použití záložního zdroje
• záznam tankování a podezřelých úbytků v reálnem čase a množství porovnatelné s doklady
  čerpacích stanic
• spotřeba na jízdách i za období
• spotřeba paliva na danou činnost, zakázku nebo na řidiče
• odhalování úniků v jednotkách litrů
• porovnání spotřeby na více trasách se stejným cílem


Vstup do portálu sledovanipaliva.cz